€ 13,20 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka 2017 na magazynie AGD w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2017 05:05

Poszukujemy od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie 2017 dla par także bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni małego AGD przy zbieraniu zamówień
  • używanie wózka ręcznego oraz skanera
  • układanie zamówień na paletach
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • szkolenia pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane płatnie w jednoosobowych pokojach za 200 euro lub dla par w pokojach 2 osobowych w cenie 300 euro miesięcznie
  • dla chętnych możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózka
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do końca roku z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, wraz z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn z AGD – Bremen, wrzesień 2017

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 59459b053ca697d6

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka 2017 na magazynie AGD w Bremen”

  1. 123uciekam na 8 września 2017 @ 17:19

    Witam Para 25 i 26 lat pracowita gotowa do pracy od zaraz

  2. Witam,
    czy oferta jest dalej aktualna. Szukam pracy dla pary, jesteśmy dostępni w każdej chwili.

  3. witam,jestem zainteresowany oferta,prosze o kontakt….+48 781436566
    jestem osoba punktualna,pracowita,sumienna ,nie karana oraz brak problemow alkoholowych

  4. Witam para 37 i 40 lat jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt 609 671 384