€ 7 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2014 00:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Rheine dla 8 par do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Rheine

Zarobki: 7 euro brutto /h

Zatrudnienie dla 8 osób- 4 par

Termin: praca od 14.07.2014

Obowiązki:

  • Obowiązkiem pracowników będzie pakowanie rzeczy na produkcji.
  • Praca nie jest trudna, wymaga jednak dobrej zręczności.

Oczekiwania:

  • zmysł estetyczny
  • zręczność
  • możliwość przyjechania do Rheine już 13.07
  • posiadanie swojego samochodu i możliwość przyjechania nim do Niemiec- jedno auto na 2 osoby
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana jednak nie jest konieczna
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym
  • gotowość pracy w soboty i niedziele

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • praca legalna
  • umowa niemiecka podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń, ubezpieczenie i składki
  • pomagamy ze zdobyciem zameldowania

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: mail info@all-pl.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/praca-dla-par-30-przy-pakowaniu-w-rheine,716729.html

ID ogłoszenia: 1653bc64c554133

12 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie Rheine”

  1. damiandibia1111@wp.pl na 9 lipca 2014 @ 19:01

    Jestemy zaintersowani pracą w Niemczech pakowanie w Rheine od zaraz 516046366 508437222

  2. susinnka na 10 lipca 2014 @ 00:19

    Wraz z chłopakiem szukamy pracy. Pilnie poszukujemy pracy. Jesteśmy zorganizowani i szybko się uczymy. Cv zostało wysłane. Dodatkowe dane kontaktowe 695038977:)

  3. Jestem zainteresowany wraz z kolegą, jestesmy młodzi silni i chętni do pracy, (18 i 20 lat ).
    Pracowaliśmy już razem dużo razy,jesteśmy zorganizowani,dane kontaktowe 509266710

  4. Witam jestem zainteresowany wasza propozycja pracy .Aktualnie przebywam w Niemczech w Essen posiadam wszelkie dokumenty takie jak ubespieczenie konto bankowe itp moj tel kon to 015163776213 czekam na odp z.p Artur

  5. bartek191989 na 10 lipca 2014 @ 10:24

    Razem z narzeczoną szukamy pracy, bardzo pilnie. CV zostało wysłane. Jesteśmy pracowici i sumienni w powierzonych nam obowiązkach. Szybko się uczymy i przyzwyczajamy do nowych warunków pracy. Posiadamy własny samochód. Dane kontaktowe: 604306158

  6. RadiatorQQQQ na 10 lipca 2014 @ 15:02

    Witam !

    Jestem zainteresowany ofertą. Jestem 22- letnim studentem. Informacje kontaktowe: nr tel: 715 721 892 lub na kieca16@wp.pl

  7. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy sumienni zorganizowani chętni do pracy w nowym otoczeniu. CV zostało już wysłane.
    Dane kontaktowe 695999046, 781095480 :)

  8. Witam jestem zainteresowany wraz z koleżanką tą ofertą, doświadczenie około roku w identycznej branży. Kontakt 794 771 779

  9. monikakaro. na 13 lipca 2014 @ 12:48

    Młoda para, spokojna i bez nałogów. Szybko się uczymy. Możemy wyjechac odrazu. Cv zostało wyslane. Kontakt 515-561-615

  10. sielak94 na 13 lipca 2014 @ 19:08

    Jesteśmy wraz z dziewczyną zainteresowani ta propozycja. jesteśmy zorganizowani, zmotywowani oraz szybko się uczymy. Dane kontaktowe: 725148685

  11. Camel-Zabrze na 15 lipca 2014 @ 09:57

    Witam. Razem z moją dziewczyną jesteśmy chętni do podjęcia pracy. Ja mam 25 lat, ona – 24. Szybko się uczymy, cechuje nas zaangażowanie, jesteśmy dyspozycyjni dosłownie od zaraz. Nasz email: camel49@interia.pl, nr telefonu: 608 426 029. Kamil

  12. patrycjusz na 17 lipca 2014 @ 15:45

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą panstwa pracy od zaraz.
    Pracą rowniez jest zainteresowany moj chlopak ktory takze chcialby podjac prace za granica wraz ze mna.
    Numer kontaktowy: 731967759
    email: czekoooladka@vp.pl