€ ok 6 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz w Stuttgarcie na produkcji dań mrożonych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:23

Pilnie poszukujemy pracowników do zakładu z produkcją dań mrożonych ze Stuttgartu. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par dostępne od zaraz. Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres.

Stanowisko1: Pracownik produkcji

Stanowisko2: magazynier

Miejsce pracy: Stuttgart

Oferta skierowana do par!

Zarobki: ok 6 euro netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik produkcji: wspieranie prac produkcyjnych przy daniach mrożonych. Zadaniem będzie układanie składników na cieście oraz pakowanie gotowych produktów.
  • Magazynier: Jego obowiązkiem będzie paletowanie, pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki/wydania

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka
  • od pracownika produkcji wymagamy posiadania aktualnej książeczki z sanepidu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznych stanowiskach
  • możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferta:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zapewniona praca 8 godzin dziennie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
kontakt telefoniczny: 12 623 10 93
Zgłoszenie należy przesłać wpisując w tytule wiadomości: Pracownik produkcji na poniższy adres e-mail:

  • sandra@forwork.eu

źródło: http://forwork.eu/pracownik-produkcji-okolice-stuttgartu-niemcy/

ID ogłoszenia: 3975321db82c01f3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz w Stuttgarcie na produkcji dań mrożonych”

  1. migotka23 na 21 marca 2014 @ 22:35

    Witam Serdecznie
    Jesteśmy pracowitą i młodą uczciwą parą i komunikatywnymi osobami,
    Lubimy pracować zespołowo
    Ale sprawdzamy się także w pracy indwidualnie.
    Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i sottowanie i produkcji i ważenie na terenie Holandi
    Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jesteśmy dokładni,szybcy wykonaniu pracy i wyczymali ,sprawnością fizyczną i gotowi do intersywnej pracy i chetni podjąć pracę od ZARAZ
    Prosimy o kontakt bo zależy nam na pracy Pilnie
    tel.angelika+31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com
    tel Tomek+31617752138
    red,hurd19@gmail.com