€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie wędliny bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2015 00:08

Przetwórnia mięsna z Bremen zatrudni osoby do pakowania wędlin przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wędliny

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Czas: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska:

  • Proste zadania wymagające dużej sprawności i zręczności polegające na układaniu plasterków wędliny na tackach plastikowych. Wędlinę układa się zgodnie z oczekiwaną wagą, nadwyżki się zdejmuje lub w przypadku zbyt niskiej wagi dokłada dodatkowe kawałki.

Oczekiwania:

  • wytrwałość, samozaparcie
  • dyscyplina
  • stosowanie się do zasad panujących w zakładzie
  • posiadanie aktualnych badań w książeczce z sanepidu
  • duża sprawność, zwinność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie i zamieszkanie dla par
  • zakwaterowanie odbywa się na koszt pracowników w wynajętej kwaterze wraz z współpracownikami – pary mają do dyspozycji 2 osobowe pokoje w mieszkaniu 3 pokojowym z łazienką oraz kuchnią połączoną z salonem, koszt miesięczny do podziału przez ilość osób zamieszkującą
  • opieka polskojęzycznego managera
  • ubezpieczenie
  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • nieskomplikowaną pracę bez szczególnych zdolności czy kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PW/04/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7035502ebdccf2a4

8 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie wędliny bez języka Bremen”

  1. zaneta83 na 16 marca 2015 @ 07:40

    Jestesmy z dziewczyna zainteresowani ta oferta pracy nr.600437254, 669099711

  2. Sanford92 na 16 marca 2015 @ 11:54

    Jestem zainteresowany wraz z moim kolegą :) Bardzo nam zależy na danej ofercie …
    513633693
    kudelkdl@wp.pl

  3. Witam

    Jestem zainteresowana ogłoszeniem

    kontakt 784371304

    mail: sabina_olszewska@o2.pl

    Pozdrawiam

  4. Mariella na 16 marca 2015 @ 23:01

    Witam wraz z koleżanką jestem zainteresowana tą ofertą pracy, mariolla44@gmail,com

  5. witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy darka.1991.1991@wp.pl tel.015144933017

  6. asiulka15156 na 18 marca 2015 @ 21:08

    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Kontakt +48 501 263 971

  7. Witamy,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Jesteśmy sumienni i zdyscyplinowani.

  8. Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta . 726608003