€ 11,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla pokojówki sprzątanie pokoi od zaraz Amrum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Amrum
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 15:03

Hotel z wyspy Amrum zatrudni osobę na stanowisko pokojówki przy sprzątaniu pokojów gościnnych i przyjmowaniem gości. Niemcy praca od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: wyspa Amrum na morzu Północnym

Wynagrodzenie: 11,50 euro za każdą przepracowaną godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie pokoi gościnnych.
  • Do zadań należeć będą również zadania związane z przyjęciem gości – wskazanie drogi, przygotowanie pokoju.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane referencje
  • wysoka sprawność fizyczna oraz brak problemów zdrowotnych
  • zdolność do pracy w grupie
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pracę 39 godzin w tygodniu
  • 2 dni wolne w tygodniu
  • praca również w weekendy
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zamieszkanie w oddzielnym pokoju – koszt miesięczny wynosi 250 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na poniżej podany adres: rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: POKOJÓWKA WYSPY

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-240jk2/

ID ogłoszenia: 62255b0d7365058d