€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla pokojówki w hotelu z Brunszwik sprzątanie pokoi gościnnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 czerwca 2015 02:17

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki hotelowej. Ogłoszenie z Brunszwik przy sprzątaniu pokojów gościnnych z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Brunszwik

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • sprzątanie pokoi gościnnych w ustalonej kolejności
  • mycie podłóg, odkurzanie
  • uzupełnianie baru
  • zbieranie ankiet
  • dokładanie środków higienicznych
  • zmiana ręczników oraz pościeli
  • wietrzenie pokojów
  • wycieranie kurzy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność swobodnej komunikacji i pisania w języku niemieckim
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • przejrzysty system, wysokie zarobki
  • ubezpieczenie
  • pracę 8 godzin dziennie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania oraz pełne wyżywienie

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 835559087024bfb8

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla pokojówki w hotelu z Brunszwik sprzątanie pokoi gościnnych”

  1. witam jestem zainteresowana praca mam dosiadczenie jako pokojowka prosze o kontakt515488678

  2. joanna96 na 6 lipca 2015 @ 13:19

    Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam konieczne doświadczenie zawodowe, jak i umiejętności językowe.Proszę o kontakt: 795999895 e-mail: jwicijowska@gmail.com