€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków komisjonowaniu na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 października 2014 00:35

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynach firm Netto i Edeka z Berlina. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy komisjonowaniu towarów. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy fizycznej na magazynach Netto i Edeki.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie komisjonować towar.
  • Obowiązki wykonywane będą za pomocą zestawu słuchawkowego, skanera oraz wózka widłowego.
  • Konieczne jest dbanie o prządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku z użyciem systemu słuchawkowego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym – głównie wymagane są liczebniki i podstawowe zwroty
  • możliwość wyjazdu w przeciągu kilku dni
  • zdolność do utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • zwinność
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardo dobre warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: p.nawrot@eurojob24.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: Komisjoner

Kontakt telefoniczny: 95 72 41 288,669 100 660, 661 150 740, 669 150 630

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m1dc/

ID ogłoszenia: 122543e28f6b3384

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.