€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji Geretsried od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geretsried
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 marca 2014 20:28

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości owoców. Oferta w Geretsried z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Geretsried
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawdzanie jakości produktów ich krojenie, pakowanie i przenoszenie do magazynu.

Wymagania:
- dyspozycyjność do wyjazdu już od 11 marca
- osoba zdrowa bez nałogów
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
- pracę na okres miesiąca z możliwością przedłużenia
- stałe, dobre wynagrodzenie
- ubezpieczenie
- 8 godzinny czas pracy
- pracę zmianową również w nocy
- ciepłe posiłki
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- zakwaterowanie płatne 100-150 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: office@factory600.com

Źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/_Pracownik_produkcji_Niemcy,969602

ID ogłoszenia: 849531c9458549c2

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji Geretsried od zaraz”

  1. agnieszka5941 na 11 marca 2014 @ 16:47

    Witam jesteśmy zainteresowane pracą. (dwie osoby)
    Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi.
    Gotowe do pracy od zaraz.
    Potrafimy pracować w zespole.
    e-mail a-fa@wp.pl lub agnieszka5941@wp.pl

  2. sebapeja2014 na 21 marca 2014 @ 17:50

    WIATAMY JESTESMY BARDZO CHETNI Z MOJA KOBIETA PROSMIMY O KONTAKT 798-783-253 DZIEKUJEMY POZDRAWIAMY E-MAIL PEJA16@ONET.PL

  3. migotka23 na 21 marca 2014 @ 22:40

    Witam Serdecznie
    Jesteśmy pracowitą i młodą uczciwą parą i komunikatywnymi osobami,
    Lubimy pracować zespołowo
    Ale sprawdzamy się także w pracy indwidualnie.
    Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i sottowanie i produkcji i ważenie na terenie Holandi
    Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jesteśmy dokładni,szybcy wykonaniu pracy i wyczymali ,sprawnością fizyczną i gotowi do intersywnej pracy i chetni podjąć pracę od ZARAZ
    Prosimy o kontakt bo zależy nam na pracy Pilnie
    tel.angelika+31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com
    tel Tomek+31617752138
    red,hurd19@gmail.com