€ 14,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu biur Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 maja 2020 05:03

Zatrudnienie 2020 od zaraz przy sprzątaniu biur w Kolonii. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy (k/m).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie ładu, mycie podłóg, podlewanie kwiatów, wycieranie kurzy, sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, wynoszenie odpadów, itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pełny etat
  • pracę w stałych godzinach
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu

W tytule zgłoszenia należy wpisać: „Sprzątanie biur – od maja 2020, Kolonia”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-kolonia-2020/

ID ogłoszenia: 3615ece4cec1c2c0