€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy inwentaryzacji Lipsk od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy inwentaryzacji. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku dla Polaków przy skanowaniu i liczeniu towarów. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik do inwentaryzacji

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie zajmował się skanowaniem oraz liczeniem towarów.
  • Konieczne będzie obsługiwanie urządzeń do skanowania produktów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność
  • spostrzegawczość
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • cierpliwość

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione miejsce zakwaterowania oraz przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a kwaterą
  • wsparcie przy formalnościach
  • opieka polskiego konsultanta

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
dppolskihr.1777296@es-candidate.com

Konieczne jest załączenie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-inwentaryzacji-id319664.html

ID ogłoszenia: 273560c58a442369