€ od 8,76 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu żywności Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 23:58

Od zaraz poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech na stanowisku pakowacz w zakładzie z Norymbergi. Niemcy praca przy pakowaniu artykułów spożywczych od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Lokalizacja: Norymberga

Zarobki: okres próbny – 8,76 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą na hali z temperaturą oscylującą przy ok. 2-4 stopniach Celsjusza.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie produktów spożywczych.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Norymberdze
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • chęć podjęcia długotrwałej pracy
  • duże zaangażowanie, odpowiedzialność i pracowitość
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • uczciwe zarobki
  • zapewnione 182 godziny pracy w miesiącu
  • dodatki w przypadku nadgodzin, pracy na zmianie nocnej oraz w weekendy
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji
  • odprowadzanie składek, ubezpieczenie
  • dla chętnych zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach płatne 130 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłaszać się można mailowo na adres: pakowacz@ep-personal.pl

źródło: http://pwno.pl/oferuje-prace-niemcy/produkcja_1/pakowanie-zywnosci_i2180

ID ogłoszenia: 655546f7f0fa5fae

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu żywności Norymberga”

  1. Przeczytalem panstwa oferte i jestem zainteresowany praca dla panstwa chce nadmienic ze mieszkam na terenie niemiec a obecnie przebywam bez pracy.Bardzo potrzebuje pracy wiec bylbym bardzo wdzieczny gdyby panstwo odpowiedzieli na moja oferte.Z gory bardzo uprejmie dziekuje.Oto moje dane kontaktowe dzik145@wp.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.