€ od 1400 do 2000 euro netto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków w budownictwie malarz-lakiernik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 14 stycznia 2014 22:56

Poszukujemy pracownika w charakterze malarza – lakiernika na budowie. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach- montowanie płyt karton gips, malowanie ścian.

Stanowisko: malarz- lakiernik budowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: pomiędzy 1400 a 2000 euro miesięcznie- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie miał za zadanie wykonywać prace wykończeniowe polegające na:
  • malowanie pomieszczeń, elewacji, lakierowanie okien oraz drzwi,
  • Do zadań należeć będą prace wstępne tak jak gruntowanie i szpachlowanie.
  • Do zadań należeć będzie montowanie regipsów, oraz podłóg- wykładziny, pakiety..

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe
  • posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta:

  • zapewnione płatne zamieszkanie na czas umowy

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres: allwork.141253@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-lakiernik-na-budowie-id203634.html

ID ogłoszenia: 76952d55d902f92d

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków w budownictwie malarz-lakiernik”

  1. jestem solidny i pracowity, przez wiele lat pracowałem w budowlance, także w Niemczech, moje wykształcenie ślusarz/mechanik/spawacz dobrze maluję, znam płynnie niemiecki proszę o kontakt tel. +49 15166232799 lub +48 508703025

  2. Witam przez ostatnie dwa lata w Bremen zajmowałem się wszystkimi wymienionymi czynnościami prowadząc własną działalność. Wcześniejsze doświadczenia w tym kierunku to również dwa lata w Polsce. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Prawo jazdy kat.B jestem osobą beż nałogów i pracowitą proszę o kontakt.

    +48 691 809 206
    +49 152 11 886 260
    mirek.19@wp.pl

  3. zielinski3 na 21 lutego 2014 @ 21:25

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta z zawodu jestem budowlancem ale niznam niemieckiego nr 667112031

  4. jestem pracowity sumienny bez nałogów wykonuje prace -regipsy,szpachlowanie ,malowanie ocieplenia ,wymiana okien,płytki,drobna elektryka i hydraulika na stronie facebooka zapraszam na ostatniom wykonanom mojom prace Daniel Gawronek bydgoszcz tel 882-632-566 j.niemiecki znajomosc podstawowa j.angielski komunikatywnie czekam na kontakt pozdrawiam