€ 1600 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w firmie Frankfurt nad Odrą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2015 01:06

Firma cateringowa zatrudni pracowników na produkcji kanapek i dań gotowych na potrzeby linii lotniczych. Oferta pracy w Niemczech dla pomocników kuchennych.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto za godzinę

Opis zadań:

  • Praca dla firmy zajmującej się cateringiem dla linii lotniczych.
  • Obowiązkiem będzie przygotowanie kanapek.
  • Pracownik będzie kompletował zestawy posiłków zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Zadania przy sprzątaniu – zbieranie brudnych naczyń, dbanie o zastawę.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na 2 zmiany
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskie w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie będzie zaletą
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowość, zorganizowanie
  • sumienność

Oferujemy:

  • pełny etat – 5 dni po 8 godzin
  • zorganizowane zamieszkanie na koszt pracownika
  • umowa zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • pracownikowi bezpłatnie przysługują 2 posiłki dziennie w pracy
  • możliwe zatrudnienie na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 77954f76648e0eff

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w firmie Frankfurt nad Odrą”

  1. KrzysztofSchwarz na 5 marca 2015 @ 01:19

    Witam, jestem gotowy do podjecia pracy do zaraz, znam j.niemiecki w stopniu podstawowy, j.angielski w stopniu sredniozaawansowannym, moj nr tel +48795615864. Pozdrawiam