€ 1000 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w hotelu Titisee-Neustadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Titisee-Neustadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji. Zatrudnienie w Titisee-Neustadt z zapewnionym zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnie. Pracodawca oczekuje doświadczenia i dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Titisee-Neustadt, Niemcy

Zarobki: 1000 euro netto miesięcznie plus dodatki w postaci darmowego zamieszkania oraz wyżywienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na kuchni w restauracji z Titisee-Neustadt
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • wykonywanie poleceń szefa kuchni
  • przygotowywanie składników
  • wykonywanie prostych dań

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku pomocy kuchennej
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę na pełny etat – 5 dni w tygodniu po 9 godzin
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • wsparcie przy kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • info@praca-hotel.pl

Dla chętnych możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: +48 570 398 301

ID ogłoszenia: 7105635f4e6c67fd

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w hotelu Titisee-Neustadt”

  1. bobek12345 na 8 kwietnia 2016 @ 11:32

    WITAM SERDECZNIE ZNAM JEZYK NIEMIECKI I CHCIAŁBYM PRACOWAC WJAKOO POMOC KUCHENNA W NIEMCZECH TEL 0048728755282 PROSZE O ODPOWIEDZ