€ 7 euro za godz. netto

Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego przy sprzątaniu Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:15

Poszukujemy pracowników bez doświadczenia do pracy w Niemczech przy sprzątaniu dużych obiektów fabrycznych. Zatrudnienie w Hamm dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz/sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Hamm/Soest/Salzkotten
Wynagrodzenie: 7 euro za godz. netto

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za odkurzanie, ścieranie kurzy za pomocą specjalnych urządzeń do sprzątania większych obiektów. Ogólnym zadaniem pracownika jest utrzymywanie nienagannego wyglądu obiektów sprzątających.

Wymagania:
- umiejętność zarządzania czasem
- osoba zdrowa fizycznie
- posiadanie zaświadczenia o niekaralności
- przyjazd własnym samochodem
- założenie konta walutowego jest warunkiem koniecznym
- język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
- pomoc w pierwszych dniach
- dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- wypłacanie należności w terminie
- dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności (najlepiej w języku niemieckim i polskim) na adres: biuro@bazapracy.eu

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/sprzatanie-w-zakladzie-produkcyjnym_i626

ID ogłoszenia: 742535cdb5eb6541

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego przy sprzątaniu Hamm”

  1. angelika na 16 maja 2014 @ 22:30

    Dzień dobry czy jest możliwości zakwaterowania jestem zainteresowana pracą icczy to jest praca stała zgury dziekuje za odpowiedzi