€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla Spawacza MIG MAG TIG (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy, Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 00:27

Pracodawca ze Stuttgartu zatrudni spawaczy MIG, MAG oraz TIG. Legalna praca w Niemczech przy spawaniu rur ze stali szlachetnej, konstrukcji stalowych oraz kontroli jakości.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MIG MAG TIG (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart
nr ref.: SPAW/GER/0115

OBOWIĄZKI:
– spawanie metodą TIG rur ze stali szlachetnej (elektrownie, stocznia),
– spawanie MIG/MAG grubych konstrukcji stalowych,
– praca na wysokości (nie u wszystkich klientów),
– samodzielne ustawianie parametrów spawania,
– kontrola jakości wykonanych spoin,
– czytanie rysunku technicznego.

WYMAGANIA:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– aktualne doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG/TIG oraz certyfikat spawalniczy na tę metodę,
– znajomość rysunku technicznego,
– prawo jazdy oraz własny samochód.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– stabilne zatrudnienie na dłuższy okres,
– gwarancję odprowadzania składek oraz ubezpieczenie,
– atrakcyjną stawkę godzinową oraz dietę,
– zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
– pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia i nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
Tel: 12 625 43 93, 785 982 299
E-mail: rekrutacja.grempka@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 24854c762da7e769