€ 1856-2415€/miesac

Oferta pracy w Niemczech dla spawaczy (MAG, MIG, TIG) w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2017 03:04

Firma z okolic miasta Lipka potrzebuje wykwalifikowanych spawaczy MAG, MIG lub TIG do legalnej pracy w Niemczech przy spawaniu stali oraz konstrukcji metalowych.

Dla naszych klientów w dziedzinie budowy zakładów, konserwacji, budowy maszyn budowa rurociągu, konstrukcji stali oraz konstrukcji metalowej poszukujemy SPAWACZE (m / k) do pracy w okolicach Lipska.
Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie od 1856 € – 2415 EUR / miesiąc (brutto) (w zależności od kwalifikacji)
Możliwość rozpoczęcia pracy w grupach (musi być jedna osoba która mówi w języku niemieckim)
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na początku
Praca w 3 zmianach z udziałem (25% w nocy, 50% w sobotę, 100% w niedziele i w stanach)
Udzielić pomocy podczas ubiegania się o Kindergeld
Pomoc w wypełnianiu wszystkich formalności w Niemczech
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Przyjazna i przyjazna atmosfera
Elastyczne godziny pracy
Płatny urlop + wakacje, a także dodatek świąteczny
zmotywowany i stabilny zespół z wieloletnim doświadczeniem w Niemczech (prawie 20 lat)

Twoim obowiązkiem będę
Produkcja, konserwacja i naprawa zespołów
Spawanie maszyn, urządzeń i różnych konstrukcji, rurociągów i cienkich blach

Twój profil zawiera:
Ukończone wykształcenie na montera rurociągów (m/k), ślusarz (m/k), spawacz (m/k) lub w innej metalowej profesji
Doświadczenie w spawaniu (korzystnie)
Umiejętność co najmniej jednej z metody spawania: MAG MIG, TIG lub MMA
Niemieckie na poziomie komunikatywnym (min. B1)
Posiadanie paszportu spawacza
Czytanie rysunków technicznych (opcjonalnie)
Częściowo gotowość do podróży (opcjonalnie)
Zdolność do samodzielnej pracy, pracy zespołowej, niezawodność, wydolność fizyczna

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV (w języku niemieckim) na nasz adres e-mail: leipzig@avanti.jobs lub kovach@avanti.jobs
Proszę podać kod: #PL
Cieszymy się na współpracę z Państwem!

ID ogłoszenia: 601595661a0e302d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Avanti GmbH Rekrutacja międzynarodowa

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Avanti GmbH Rekrutacja międzynarodowa »