€ 10 €/h brutto + 40 € diety/d

Oferta pracy w Niemczech dla spawaczy MIG-MAG oraz TIG, Meppen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Meppen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 06:50

W rejonie Meppen do podjęcia praca w Niemczech dla spawaczy MIG-MAG oraz TIG. Zatrudnienie przy spawaniu elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego.

Opis stanowiska:

Spawanie metalowych elementów, profili MIG/MAG oraz TIG.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku.
Czytanie rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Własne auto (osobowe) – jako atut.
Dokładność, precyzja i wysoka jakość spawów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie. ( 10e na godz. brutto + 40e diety netto za każdy przepracowany dzień )
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
Gwarantowane ubezpieczenie za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: 0049 160 529 0242 lub 0049 4421 8077 337

adres e-mail : ip@wk-arbeitswelt.de

ID ogłoszenia: 3805b2107dee80d7