€ 0,00

Oferta pracy w Niemczech dla Stolarza, Krojczego w Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Grub am Forst
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 00:08

Producent mebli tapicerowanych z Coburg zatrudni stolarza – krojczego do pracy w Niemczech przy wycinaniu i oklejaniu pianką stelaży do łóżek oraz elementów meblowych.

Dla naszego Klienta, dużej firmy niemieckiej z branży meblarskiej, poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Stolarz/krojczy pianki meblarskiej (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Coburg

Praca od 27.02.2015

Zakres obowiązków:
– docinanie wg rysunku technicznego elementów do mebli z piaski meblarskiej, gąbki w różnych kształtach
– oklejanie gąbką i pianką meblarska stelarzy do łóżek i elementów mebli
– obsługa maszyn i narzędzi stolarskich

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe jako stolarz lub pokrewne
– znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w pracy jako stolarz lub tapicer
– umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
– znajomość pracy z pianką meblarską
– umiejętność posługiwania się narzędziami stolarskim np. piłą taśmową
– umiejętność docinania elementów meblowych, pianki za pomocą narzędzi

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety
– możliwość pracy w nadgodzinach
– dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
-zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@cbsbutler.de
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 71454eda31ed96f0

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland

Ostatnie przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland »