€ 12 € brutto

Oferta pracy w Niemczech dla stolarzy w mieście Dillenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dillenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Nieograniczona
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:12
  • Wygasa: 3 dni, 7 godzin

Firma z Dillenburg poszukuje pięciu 5 wykwalifikowanych stolarzy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy produkcji mebli oraz okien. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

BD Personalrecruiting współpracujący z niemiecką firmą rekrutacyjną z ponad 20-letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy, zajmujący się dostarczaniem ekspertów oraz kadry kierowniczej, poszukuje fachowców do pracy na terenie całych Niemiec. Pracownikom zapewniamy lokum, opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego oraz niemiecką umowę o pracę według taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska stolarzy.

Miejsce pracy: Dillenburg (Hessen)

Ilość wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

Wykonywanie prac stolarskich dla różnych firm w różnych dziedzinach fachu
Kierunki: meble i budowa okien

Wymagania:

Doświadczenie w obróbce drewna
Prawo jazdy + własny samochód (zaleta)
Elastyczność, zdolność do samodzielnej pracy
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
Samodzielność i punktualność

Oferujemy:

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą wg niemieckiej taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych
Wynagrodzenie według taryfy BAP – 12 € brutto na godzinę
Zakwaterowanie w wynajmowanych pokojach w pensjonatach, które zapewnia i opłaca (do 400,00 €) pracodawca
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Opiekę koordynatora polsko-niemiecko-języcznego
Wszystkie świadczenia socjalne przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w niemieckiej firmie (ubezpieczenia)
Praca na jedna zmianę
Płatne nadgodziny

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

BD Personalrecruiting

Michael-Henkel-Str. 20

36043 Fulda

Tel. +49 (0) 661 5008375

Mobil +49 (0) 157 76428479

Email: kontakt@oferty-pracy-w-niemczech.info

Internet: http://oferty-pracy-w-niemczech.info

ID ogłoszenia: 6775942ea286caef