€ 2100 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech Hamburg od zaraz sprzątanie terminala na lotnisku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 maja 2017 03:14

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz na lotnisku z Hamburga przy sprzątaniu terminala. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania i dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności do podjęcia legalnej pracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miejscowość: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 2100 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych dla klientów lotniska – toalet, części restauracyjnych, zmywanie podłóg, wynoszenie odpadów
  • również zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy sprzątacza – sprzątaczki
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobre zorganizowanie i wyrabianie się w czasie

Oferujemy:

  • pomoc w kwestii znalezienia zamieszkania
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 2 miesiące próbne

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanieterminala/06/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4345921fa5c57862