€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech jako blacharz-lakiernik samochodowy, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 05:46

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta ze Stuttgartu poszukuje pilnie doświadczonych blacharzy-lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy naprawach blacharskich pojazdów.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: różne lokalizacje, min. Stuttgart

WYMAGANIA

lakiernik:
Ustalanie zakresu napraw lakierniczych lub blacharskich
Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac
Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
Blacharz:
Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
Przygotowanie do lakierowania – pierwsza warstwa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym
Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
Doświadczenie na danym stanowisku
Zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY
Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
Możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Lakiernik Niemcy”

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 5715bf962f15e64e

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.