€ 10,98 €

Oferta pracy w Niemczech jako kierowca ciężarówki z kat. CE, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 02:12

Propozycja podjęcie pracy w Niemczech jako kierowca ciężarówki do 40t. z prawem jazdy kat. CE. Zatrudnienie w firmie z bazą w Düsseldorf. Podstawowa znajomość języka jest niezbędna.

Poszukujemy zawodowych kierowców Kl. CE (LKW-fahrer) w ruchu międzynarodowym.
Miejsce pracy w okolicach Düsseldorfu.

Zadania:
- prowadzenie samochodu ciężarowego do 40t,
- sprawdzanie i zabezpieczanie ładunku,
- kontrola papierów przewozowych,
- konserwacja pojazdów

Wymagania:
- ukończone szkolenie dla kierowców zawodowych,
- prawo jazdy Kl. CE,
- rejestracja 95 ( 5 modułów),
- ważna karta kierowcy.

Czekają na Państwa ambitne i ciekawe obowiązki. Otrzymają Państwo dobre wynagrodzenie + urlop i dodatki na święta oraz umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami. Szkolenia i programy podnoszące kwalifikacje ciągle rozszerzają nasze usługi.

Rodzaj pracy: pełny etat
Wynagrodzenie: 10,98€/h (brutto)
Mile widziane doświadczenie.

Niemiecka firma BauBeS z siedzibą w Düsseldorfie, oddział w Polsce- BauBeS Polska Sp. Zo.o. jest dostawcą usług w zakresie rekrutacji specjalistów.
Naszym celem jest poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników do pracy z różnych branż i na różne stanowiska.
Nasze doświadczenie i wiedza techniczna umożliwiają naszym klientom obsadzenie właściwego pracownika na pożądanym stanowisku.
Najlepsze usługi i wysokie standardy jakości naszej firmy sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w zakresie przemysłu i gospodarki.

ID ogłoszenia: 236565fe87b44a0b