€ 2000,00€ brutto za miesiąc

Oferta pracy w Niemczech jako kierowca kat. C1 do 7.5 tony, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 04:06

Firma transportowa z Münster poszukuje pilnie kierowców kat.C do legalnej pracy w Niemczech od zaraz przy transporcie towarów. Ogłoszenie dla kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego klienta w miejscowości Münster poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C1 do 7.5 tony

Oferujemy
Wynagrodzenie 2000,00€ brutto za miesiąc
Dodatek 100,00€ na miesiąc
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków
Załadunek i rozładunek kontenerów z praniem
Transport wyżej wymienionych towarów,
Ustalenia z gospodarzami w hotelu kwestii związanych z transportem bielizny pościelowej

Wymagania
Język niemiecki dobry (warunek konieczny)
Doświadczenie oraz uprawnienia do prowadzenia samochodu ciężarowego , kat. C1 do 7,5t
Gotowość pracy w godzinach od 06.00 – 15.00 lub 09.00 – 18.00

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 4705d26ecc0cd257

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.