€ 2,400.00

Oferta pracy w Niemczech jako Kierowca kat. C1 (do 7,5 T), Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 lata
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2017 03:32

Firma z Monachium potrzebuje kierowcę kat. C1 gotowego do pilnego podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy samodzielnym rozwożeniu towarów samochodem ciężarowym o masie do 7,5 T.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest jedną z największych agencji zatrudnienia w Europie. Oferujemy pracę w kraju i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób.

Aktualnie dla naszego klienta w Monachium poszukujemy osób na stanowiska:

Kierowca C1 do 7, 5 t

OPIS STANOWISKA:
- Obsługa transportowa klientów
- Samodzielne rozwożenie towarów
- Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów
- Przewóz towarów głównie na terenie Monachium (Bawaria)
- Prowadzenie samochodu do 7, 5 tony z przyczepą

WYMAGANIA:
- Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy
- Prawo jazdy kat C1 oraz karta kierowcy
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

OFERUJEMY:
- Wysokie zarobki w oparciu o doświaczenie i wyksztalcenie 2400-2500 EUR brutto
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Darmowe zakwaterowanie

CV prosze przyslac na adres mailowy:
agata.kania@workservice.de
0049 151 142 700 75

ID ogłoszenia: 88959157e8087d4e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AgataKania
  • Zarejestrowany od: 20 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez AgataKania

Ostatnie przedmioty dodane przez AgataKania »