€ 9 euro brutto/h + diety + premie

Oferta pracy w Niemczech jako kurier-kierowca kat.B od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 03:57

Oddział firmy przewozowej z siedzibą w Hamburgu zatrudni do pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B – kuriera. Oferta od zaraz z Hamburga dla chętnych z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 44 euro netto za każdy dzień roboczy i premie za wydajność

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dostarczanie paczek oraz listów na stałym terenie w obrębie Hamburga

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • dobra kondycja fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • nawet do 6 dni pracy tygodniowo
  • atrakcyjne zarobki w postaci stałej stawki podstawowej, wysokiej diety dziennej i premii
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • samochód służbowy do dyspozycji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy kontaktować się poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 81857c3852f138fb

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech jako kurier-kierowca kat.B od zaraz Hamburg”

  1. Cywinski Jan na 9 września 2016 @ 22:31

    Witam.
    Jestem zainteresowany.
    Kierowca kat C + E . Znajomość języka – tylko podstawowe zwroty po Niemiecku.
    Pozdrawiam.
    Cywiński