€ 1474 euro brutto/mc plus 91 euro w bonie

Oferta pracy w Niemczech jako kurier przy rozwożeniu przesyłek Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 03:24

Aktualnie oferujemy zatrudnienie dla kierowców kat.B w Brunszwik przy rozwożeniu przesyłek. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w charakterze kurierów. Pracodawca na miejscu zapewnia odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Brunszwik, Niemcy

Wynagrodzenie: 1474 euro brutto plus 91 euro w bonie

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwiezienie codziennie ok. 70-80 paczek. Praca z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność przeprowadzenia podstawowej rozmowy w języku niemieckim
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami

Zapewniamy:

  • pracę od 5 do 15-16
  • pierwsze 3 dni które będą próbne a potem możliwość zatrudnienia na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • możliwość otrzymania premii za efektywność w wysokości 400 euro
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie, koszt miesięczny to 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 33956c4f0526abc7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech jako kurier przy rozwożeniu przesyłek Brunszwik”

  1. Witam interesuje mnie oferta pracy.
    6 lat pracuje w GLSie
    +48 512 933 279