€ 11,00 euro/h

Oferta pracy w Niemczech jako magazynier – operator wózka widłowego, Nagold

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nagold
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:48

W miejscowości Nagold od zaraz do podjęcia oferta pracy w Niemczech jako magazynier – operator wózka widłowego. Zatrudnienie przy kompletowaniu produktów zgodnie z zamówieniem.

Dla naszego Klienta, producenta działającego w branży Automotive poszukujemy obecnie:

Magazynierów / Operatorów wózków czołowych
Lokalizacja: Nagold, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Dołączając do zespołu obejmiesz zadania:
• Prawidłowego rozmieszczania oraz kompletacji produktów, zgodnie z zamówieniami
• Skanowanie towarów
• Prowadzenia ewidencji magazynowej
• Przemieszczenia wewnątrz magazynowe (wózki załadunku czołowego)
• Rozładunek i załadunek aut spedycyjnych

Wymagania:
• 1,5 roku udokumentowanego doświadczenia pracy w magazynie
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Prawo jazdy kat. B
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem (zwracamy kilometrówkę)

Pracodawca oferuje i zapewnia:
• Umowę o pracę na pełen etat, opłacone ubezpieczenie i składki
• Stawkę godzinową 11,00 Euro Brutto
• Wypłaty realizowane do 10-go każdego miesiąca
• Gwarantowana ilość 150 godzin w skali miesiąca (37,5 h tygodniowo)
• Możliwość objęcia nadgodzin zgodnie z własną dyspozycyjnością
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie

Osoby zainteresowane zapraszamy do kierowania swojego CV na adres k.napiontek@fallwork.pl

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Taka zgoda jest całkowicie dobrowolna, ale zarazem niezbędna do przetwarzania danych osobowych z CV.

ID ogłoszenia: 355b39ffb2489fd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork

Ostatnie przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork »