€ Do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech jako operator CNC – programista frezarki CNC (Heidenhain) (WCR/03/18)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Untersiemau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2018 03:28

Firma działająca w branży przemysłowej na terenie Untersiemau poszukuje programistów frezarek / operatorów CNC do pracy w Niemczech przy obróbce części samochodowych.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator/Programista frezarki CNC (Heidenhain)
Miejsce pracy: Untersiemau

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją i obróbką komponentów dla dostawców części samochodowych, narzędzi oraz maszyn.
Programowanie, konfiguracja, obsługa centrum frezarek CNC (Maho i GF Machining Solutions ze sterowaniem Heidenhain 530 i 620).
Tworzenie programów frezujących za pomocą systemu CAM (Surf CAM).
Niezależna praca według rysunków i specyfikacji.
Głównie produkcja jednostkowa.
Maszyny 3 i 5 osiowe.
Praca z materiałami: stal, stal nierdzewna, aluminium.
Wprowadzanie korekt i poprawek w programie na maszynie.
Konserwacja maszyn i związanego z nimi sprzętu roboczego.
Konfigurowanie i dostosowywanie stanowisk roboczych.
Praca na dwie zmiany.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego.
Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność.
Szkolenia, certyfikaty w dziedzinie obróbki metali – jako atut.
Własny samochód -mile widziany.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/273960/1896/0/

ID ogłoszenia: 6385ae2de54e2998

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.