€ 1300€ +dodatki świąteczne

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka do mobilnej seniorki z Hausweiler-Lummerschied

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hausweiler-Lummerschied
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 listopada 2020 01:31

Od zaraz poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Hausweiler-Lummerschied przy opiece nad mobilną seniorką, która cierpi na demencję, nadciśnienie, lekkie problemy z sercem.

Opiekunka mobilnej seniorki z demencją

Wynagrodzenie: 1300€/mc + dodatki świąteczne

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie 🙂

Termin wyjazdu: od 26.11.2020 r.

Miejscowość: Hausweiler-Lummerschied (Nadrenia Palatynat)

Warunki domowe: dom jednorodzinny, dla opiekunki własny pokój z internetem.

Podopieczny: pani porusza się samodzielnie, ma demencję, nadciśnienie, lekkie problemy z sercem.

Zakres obowiązków: pomoc przy higienie ciała, pomoc w pracach domowych.

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy.

Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

– Wynagrodzenie: 1500€ netto/mc + dodatek za świeta

– zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

– gwarancję wyższej emerytury – składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj.

od kwoty 5227 zł co miesiąc

– gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ +

dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

– środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny

dezynfekujące, rękawiczki)

– dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

– pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora – sprawdź nas i

zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

– zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

– nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

– praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

– #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

– bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www

Kogo szukamy:

– Pań z dobrą znajomością niemieckiego, doświadczeniem w opiece i z prawem jazdy.

– Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

– Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

– Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

– Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu,

spędzania czasu z seniorem

– Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!
+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

www.aktivmed24.pl

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online: https://www.youtube.com/channel/UCySaf3d-3ack0ioQMzjD8Lg/videos

ID ogłoszenia: 7595fb79f73dc086

Brak tagów