Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka do starszego pana z Niederschönenfeld od 2.02 na 2 miesiące

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niederschönenfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 01:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka do starszego pana z Niederschönenfeld od 2.02 na 2 miesiące

Opis

Poszukiwana opiekunka osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech w miejscowości Niederschönenfeld przy opiece nad panem w wieku 90 lat. Podopieczny jest osobą leżącą – porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego bądź balkonika.

Podopieczny ma 90 lat, waży 85kg, ma 180 cm wzrostu. W 1984 miał zakładane bajpasy, poza tym słabo widzi na jedno oko. Na początku kwietnia pacjent przewrócił się, miał wstrząśnienie mózgu i od tego czasu potrzebuje pomocy. Porusza się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. Jest osobą raczej leżącą. Podopieczny budzi się w nocy, trzeba być wtedy gotowym do niesienia pomocy.

Obowiązki opiekunki: zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, koszenie trawy), opieka: pomoc w codziennych czynnościach: myciu, ubieraniu, goleniu oraz poruszaniu się.

Podopieczny od śmierci żony w 1980 roku mieszka sam w domu jednorodzinnym. Córka i syn nie mieszkają w tej samej miejscowości. Pan ze względu na swoje lata a także przez swój upadek i związany z tym wstrząs mózgu nie może mieszkać już sam. Dzieciom zależy aby ojciec mieszkał w swoim domu, ale bez wsparcia jest to już niemożliwe.
Opiekunka ma do dyspozycji swój własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 31.01 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 84856a60bd0ac18c

ilość wszystkich wyświetleń: 688, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.