€ 1,240.00

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka do starszej pani bez demencji od 17.06. okolice Munster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munster
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 04:58

Od zaraz (17.06) potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w  Niemczech w rejonie Munster. Ogłoszenie dotyczy opieki nad seniorką bez demencji w wieku 69 kat.

Opiekunka do pani z Emsdetten (ok.Münster) od 17.06.
Obecnie firma Herz24 poszukuje opiekunki chętnej do wyjazdu do pani chorującej na nowotwór. Podopieczna w tym tygodniu wychodzi ze szpitala.

Pani ma 69 lat, 160 cm wzrostu i waży 63 kg. Podopieczna ma nowotwór i jest w trakcie chemioterapii. Jest osłabiona, większość czasu spędza w łóżku. Jeśli podopieczna czuje się lepiej, porusza się przy rollatorze, jednak często jest na tyle słaba, że trzeba pomagać jej przy wstawaniu. Kobieta jest osobą świadomą, nie ma demencji i inkontynencji.
Obowiązki
Prowadzenie domu-gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie
Opieka-pomoc w myciu, ubieraniu, krojenie pokarmów na mniejsze kawałki, przypominanie o przyjmowaniu tabletek, spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie pani podczas wizyt u lekarza, zawożenie pani na chemioterapię
Informacje dodatkowe
Pani mieszka w małej miejscowości w domu jednorodzinnym. Pani jest pomimo choroby osobą miłą i z poczuciem humoru. W domu znajduje się łóżko pielęgnacyjne i materac antyodleżynowy. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z umywalką i dostępem do Internetu. Telewizor znajduje się w jadalni i pokoju dziennym i w każdej chwili można z niego korzystać. Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie. Raz w tygodniu będzie przychodzić pomoc domowa.

Kontakt:
E-mail: justyna.art@herz24.pl lub tel. 730-733-104,

Wymagania
Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu 16.06. na okres dwóch miesięcy
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 920593e780654cfb