€ 1400 euro/miesiąc

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do seniora 82 l. z Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 05:41

Od zaraz na 6 tygodni potrzebna dyspozycyjna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem z Essen w wieku 82 lat, który choruje na SM.

Miejsce zlecenia: Essen
Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 2 lipca

Opis zlecenia:
Pan Otto ma 82 lata (170 cm, 76 kg). Senior jest niesamodzielny, większość czasu spędza w łóżku, porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na stwardnienie rozsiane oraz nadciśnienie. Cierpi również na depresję. Codziennie przychodzi do niego fizjoterapeuta.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu wraz ze swoja córką i jej mężem (pracujący, bezdzietni). Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z pozostałymi domownikami. Zapewniony dostęp do TV, radia oraz internetu.

Obowiązki opiekuna:
– prowadzenie gospodarstwa domowego,
– pomoc w codziennych czynnościach (jedzenie, ubieranie, higiena, zmiana pieluchomajtek),
– dbanie o dobre samopoczucie seniora, aktywizowanie podopiecznego.

Wymagania:
Opiekunka/Opiekun musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane jest posiadanie czynnego prawa jazdy oraz referencji.

Zapewniamy:
– stawka 1400 euro netto/miesiąc,
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
– wysokie składki ZUS,
– możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
– pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.wroclaw@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

ID ogłoszenia: 1525b34d5798bc97