€ 1200 E

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka starszej Pani nad morzem w Butjadingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Butjandingen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 msc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 05:24

W Butjadingen (miejscowość nad morzem) możliwość podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w opiece nad Panią w wieku 79 lat.

Miejscowość: Butjandingen ( nad morzem)
Osoba podopieczna: kobieta
Waga 85 kg
Wiek 79 l
Wzrost 165 cm
Opis osoby podopiecznej:
Podopieczna 79 lat. 26 lat temu miała poważny wypadek samochodowy i od tego czasu potrzebuje stałej opieki. Mieszka z mężem, który również dużo pomaga, szczególnie w nocy wtedy opiekunka ma spokój. Mąż nie podlega opiece. Pani Kasten ma problemy z poruszaniem się, jeździ o wózku. Ma też regulowane łóżko przeciw odleżynom i windę do transferu. Je i pije samodzielnie, potrzebuje pomocy przy toalecie. Ma na stale cewnik. Nie ma demencji. Pflegedienst przychodzi na wymiany cewnika i 2 razy w tyg do gimnastyki. Pani potrzebuje opiekunki z doświadczeniem, miłej i spokojnej. Rodzina mieszka w malowniczej wypoczynkowej miejscowości nad morzem.

Schorzenia: osteoporoza, osłabienie starcze, cukrzyca, odleżyny, inkontynencja

Czynności wykonywane przez podopiecznego :
– poruszanie się- z pomocą
– toaleta- z pomocą
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- samodzielnie
Pflegegrad: 5
Wstawanie w nocy: nie
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
Warunki domowe: dom jednorodzinny
Warunki dla Opiekunki:
– opiekunka ma do dyspozycji pokój z Internetem, TV, radio, rower
– łazienka do dyspozycji opiekunki ( Pani Kasten używa jej tylko rano i wieczorem do mycia zębów)

Wymagania:
– 20-50 lat
– dobra znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie 1200 Euro

Zainteresowane Panie proszę o kontakt 516903838 badź mailowo: kontakt@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 35959ce309699c0a