€ 9 euro brutto/h + dodatki

Dam pracę w Niemczech jako pakowacz bez znajomości języka Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:36

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza w Kolonii. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia przy rozładunku, załadunku i sortowaniu przesyłek kurierskich.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości +25%

Opis stanowiska pracy:

  • osoba którą zatrudnimy będzie zajmować się sortowaniem paczek na magazynie przeładunkowym
  • do zadań należeć będzie również rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dobre zorganizowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • bezkonfliktowość i zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowe przejazdy
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość korzystania ze świadczeń
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@lps.ag

Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: 600 02 03 28

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-kolonia-id410491.html

ID ogłoszenia: 21957e33d7e98e22

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech jako pakowacz bez znajomości języka Kolonia od zaraz”

  1. Witam Serdecznie, Jestem Bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy i prosił bym o kontakt w tej sprawie na numer 693804780 lub na Emaila kamil.walczak021994@o2.pl Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowany pracą . Proszę o kontakt 723922290 .