€ od 8,84 €/h Brutto

Oferta pracy w Niemczech jako pomocnik magazyniera od zaraz k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsfelde k Berlina
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 czerwca 2018 03:25

Sklep internetowy z meblami “Home24” poszukuje obecnie pomocników magazyniera do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w okolicach Berlina przy rozładunku i załadunku ciężarówek z towarem.

Home24 to największy w Europie sklep internetowy z meblami i akcesoriami do domu. Jako dynamiczny i szybko rozwijający się lider w branży, naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych usług i produktów.

Home24 działa obecnie w 8 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej.. Zatrudniamy ponad 1000 osób na całym świecie i chcemy poszerzyć nasz zespół telentow i ekspertów w gotowych się z nami rozwijać. Nasz dynamiczny i międzynarodowy zespół pracuję z pasją i entuzjazmem mając na celu zrewolucjonizować wnętrze domów i mieszkań.
Dla naszego centrum logistycznego w Ludwigsfelde poszukujemy pomocnika magazyniera.

Zakres obowiązków
Ręczny (za)ładunek ciężarówek i kontenerów
Ręczne komisjonowanie mebli i akcesorii do mieszkań za pomocą skanera ręcznego
Gotowość w przyjmowaniu dostaw
Pakowanie i przygotowanie artykułów do wysyłki
Wymagania
Sprawność fizyczna
Wysoka elastyczność i niezawodność
Posiadanie uprawnień na wózek widłowy to idealny atut do pracy w magazynie

Oferujemy
Integracja w udanym i ambitnym zespole
Bezpośrednia komunikacja
Otwartość na nowe impulsy i pomysły, a także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
Stabilne warunki pracy – Stawka godzinowa od 8,84 € Brutto

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV na daria.labe@home24-elogistics.de z informacją o najwcześniejszej dacie rozpoczęcia pracy .

ID ogłoszenia: 1865b30df5911750