€ 11,08 euro/h

Oferta pracy w Niemczech jako pracownik produkcyjny w Marktheidenfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktheidenfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 03:08

Agencja „Gap Personnel” dla klienta z Marktheidenfeld poszukuje obecnie chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcyjnego. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka.

W związku z rozszerzeniem obszaru świadczonych usług o kraje Europy Zachodniej polski oddział Gap Personnel, posiadający licencję KRAZ: 17276, poszukuje dla naszych niemieckich klientów kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji w jednej z wiodących firm w Niemczech

Lokalizacja:
Marktheidenfeld

Godziny pracy:
System 3 zmianowy

Stawka:
Stawkę godzinową 11, 08 brutto na początek

Transport do Niemiec:
We własnym zakresie. Niezbędne prawo jazdy oraz własny samochód

Zakwaterowanie:
Darmowe

Data rozpoczęcia pracy:
Od zaraz
Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiajacym komunikację
– Sprawność fizyczna

Zakres obowiązków

– Praca na produkcji taśmowje
– Montaż końcowy żaluzji i rolet (instalacja w kasetach rącznie bądź za pomocą specjalnego śrubokręta)
– Kontrola jakości
– Czytanie dokumentów produkcyjnych
– Obsługa komputera
– Pakowanie rolet i żaluzji do kartonów przy pomocy maszyny
– Układanie na wózkach bądź paletach

ID ogłoszenia: 4325a86e07bd9172

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.