€ 8,70 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech jako ulotkarz bez znajomości języka Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:29

Poszukujemy chętnych bez znajomości języka do zatrudnienia w Berlinie przy roznoszeniu ulotek, rozklejaniu reklam. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Ulotkarz – pracownik fizyczny
Miasto: Berlin, Monachium. Kolonia, Hamburg, Frankfurt, Niemcy
Stawka godzinowa: 8,70 euro brutto na godzinę co w przeliczeniu daje około 40 PLN

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą samodzielnie
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za roznoszenie ulotek oraz rozklejaniu naklejek
  • praca wykonywana jest za pomocą mapy oraz urządzenia GPS
  • nie jest to trudna praca

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, motywacja i chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • wzrost przynajmniej 176 cm
  • świetna organizacja
  • umiejętność korzystania z mapy
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do założenia własnej działalności

Oferta:

  • atrakcyjne zarobki
  • przynajmniej 42 godziny pracy na tydzień
  • zatrudnienie przez 9-10 miesięcy rocznie
  • zorganizowane zamieszkanie z dostępem do internetu
  • minimum pracy na dzień to 7 godzin
  • premie za rzetelne wywiązywanie się z obowiązków

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 21158e40c9a9454a