€ 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech Kassel bez znajomości języka magazynier w sortowni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 01:44

Sortownia kurierska z Kassel zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego do skanowania paczek. Niemcy praca w charakterze magazyniera.

Stanowisko: Magazynier w sortowni kurierskiej

Miejsce zatrudnienia: Kassel, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • pracownik będzie wykonywał fizyczną pracę na magazynie sortowni kurierskiej
  • rozładunek i załadunek paczek kurierskich
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za prawidłowe zabezpieczenie i składowanie paczek
  • utrzymywanie ładu na magazynie
  • dbanie aby paczki nie uległy uszkodzeniu

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość pracy zmianowej, również w godzinach nocnym
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • praktyczna umiejętność pracy na magazynie

Oferta:

  • zatrudnienie na umowie tymczasowej z uwzględnieniem druku A1 oraz karty EKUZ
  • bardzo dobra stawka godzinowa
  • zapewniony dodatek w wysokości +20% stawki podstawowej za pracę w nocy
  • dodatki dla pracowników
  • objęcie ubezpieczeniem
  • zorganizowane zakwaterowanie bezpłatnie
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z CV na adres:

  • hrdoradztwo@hrnavigator.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-w-sortowni-kurierskiej-id322447.html

ID ogłoszenia: 987563a99efa61df

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech Kassel bez znajomości języka magazynier w sortowni”

  1. Jestem zainteresowana wasza oferty przepraszam za zwyczajne slowa ale szukam pracy od dawna I trace juz nadzieje prosze o kontakt pracowalam Poprzednio w holandii w kessel we firmie Hermans na produkcji kukurudzy Obecnie szukam pracy w niemczech to moj nr tel 00491629427915 dziekuje I pozdrawiam