€ 2400 €

Oferta pracy w Niemczech – kierowca kat. CE – plandeka w Siegen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:48

Firma z Siegen poszukuje obecnie doświadczonych kierowców kat. C+E dyspozycyjnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy przewozie towarów pojazdem z zabudową typu plandeka.

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – plandeka – Siegen – 2400 € !
region zatrudnienia: Siegen, zachód Niemiec

Opis stanowiska:
prowadzenie pojazdu typu zestaw ciągnik siodłowy + naczepa
jazda na trasach dalekobieżnych po Niemczech
komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała, 4/1 – do wyboru przez kierowcę
pracę w rzetelnej i dobrze prosperującej firmie
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie na niemieckiej umowie o pracę wynosi:
2400 euro brutto na umowie + ustawowe diety

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
doświadczenia jako kierowca CE
komunikatywną znajomość języka niemieckiego
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309, 0048 500 800 596

ID ogłoszenia: 6705e0b4b91b5dea