Oferta pracy w Niemczech kierowca, kurier, doręczyciel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 września 2013 00:12

Firm kurierska poszukuje kierowców, doręczycieli paczek. Możliwość pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca/Kurier

Miejsce pracy: Regensburg

Zadania:

  • Praca polega na rozwożeniu przesyłek na swoim regionie

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego-3,4t
  • możliwość podjęcia pracy od poniedziałku do piątku
  • zaangażowanie
  • poszukujemy osób w przedziale 23-44 r.ż.

Oferta:

  • dobre warunki pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę z okresem próbnym- po nim możliwość pracy na umową na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: christokor@t-online.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kurier-kierowcadoreczyciel-paczek-2017467.html

ID ogłoszenia: 5585229b271562e5