€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech Kolonia bez języka komisjoner na magazynie z art. budowalnymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:20

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie z artykułami budowlanymi w charakterze komisjonera – pakowacza. Zatrudnienie w Dreźnie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Termin: start od 18.04.2015

Opis stanowiska:

  • Praca na dużym magazynie z artykułami budowlanymi.
  • Zadania polegać będą na komisjonowaniu i pakowaniu  produktów.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech w wyznaczonym terminie
  • gotowość do pozostania w Niemczech na okres minimum 6 miesięcy
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • duże zaangażowanie i niezawodność
  • dbanie o efekty wykonanej pracy
  • zdolność do realizowania wyznaczonych planów dziennych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki w euro
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji
  • płatne miejsce zamieszkania – pracownik ponosi koszt 6,50 euro za dobę
  • na miejscu zapewniony jest bezpłatni transport

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia kontaktowego zawierającego CV plus zdjęcie na poniżej podany adres mailowy:

  • kadry@issp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-budowlanych-id280079.html

ID ogłoszenia: 376552ed9838ad4f

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech Kolonia bez języka komisjoner na magazynie z art. budowalnymi”

  1. robertomaxx na 20 kwietnia 2015 @ 23:33

    Proszę o kontakt jestem zainteresowany pracą 663088126 lub E-MAIL roberto1212@interia.pl bylem magazynierem przez 8 lat uprawnienia na wózki widłowe