€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:29

Opcja zatrudnienia na magazynie we Frankfurcie nad Menem na stanowisku komisjonera. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i dbaniu o porządek.

Stanowisko: Komisjoner na magazynier
Miejsce: Frankfurt nad Menem
Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • praca polegać będzie na komisjonowaniu towarów na magazynie
  • dbanie o porządek na miejscu pracy oraz wykonywanie prac z użyciem wózka widłowego typu czołowego lub bocznego

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy zmianowej – początkowo będzie dostępna wyłącznie zmiana druga
  • solidność, zaangażowanie, punktualność
  • możliwość przyjechania swoim autem i czynne prawo jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych a także doświadczenie w prowadzeniu podstawowych wózków widłowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę również dla grup i par
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • konkurencyjne stawki godzinowe i pensje wypłacane na czas
  • po 6 miesiącach pracownik uzyskuje możliwość korzystania z premii świątecznych a także świadczeń wakacyjnych
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • możliwość uzyskania częściowego zwrotu kosztów dojazdów – kwestia do ustalenia na miejscu
  • wsparcie w sprawach urzędowych – również z uzyskaniem zameldowania, założeniem konta, itp.

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego, wiadomość prosimy przesłać na adres:

  • Erftstadt@pro-quality.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-3499671.html

ID ogłoszenia: 87258320972e58fe