€ 6-7 tyś zł miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech kurier-kierowca kat.B Gifhorn rozwożenie przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gifhorn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:24

Oferujemy stałe zatrudnienie w Gifhorn dla kierowców kat.B jako kurierów przy rozwożeniu przesyłek do klientów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków w transporcie i logistyce.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Gifhorn, Niemcy

Wynagrodzenie: 6-7 tyś zł miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik samodzielnie przygotowuje sobie przesyłki i zajmuje się ich załadunkiem na samochód
  • obowiązkiem będzie rozwożenie przesyłek na wyznaczonym obszarze
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • poruszanie się samochodem do 3,5 T

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B przez minimum 2 lata
  • praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorientowanie w terenie

Oferujemy:

  • praca będzie wykonywana w dniach od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy atrakcyjne zarobki
  • organizujemy miejsce zamieszkania w cenie 150 euro miesięcznie
  • praca na umowie podpisanej bezpośrednio z firmą niemiecką
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony z poprzedzeniem umowy próbnej

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 758561add863e0b9