€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech Lahr bez języka na magazynie z oponami samochodowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lahr
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 03:16

Magazyn opon samochodowych z Lahr zatrudni pracownika fizycznego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zamieszkanie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Lahr, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Numer referencyjny: PM/PJ/L/18

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wszelkich prac magazynowych ze szczególnym uwzględnieniem transportu wewnętrznego i przenoszenia towarów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • duża odpowiedzialność i obowiązkowość
  • kwalifikacje zdobyte w zawodzie magazyniera poparte doświadczeniem
  • możliwość zabrania własnego samochodu na czas trwania umowy
  • mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecka umowa zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • zarobki wypłacane regularnie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 463554178f072d21

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech Lahr bez języka na magazynie z oponami samochodowymi”

  1. michal93ll na 7 maja 2015 @ 18:50

    Witam jestem chetny do podjecia pracy od zaraz.Obecnie Pacuje na magazynie wiec mam doswiadczenie,posiadam uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.Numer kontaktowy 692716482.Pozdrawiam Michał.