€ od 7,50 euro brutto

Oferta pracy w Niemczech magazyn komisjonowanie Lipsk bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 grudnia 2013 00:43

Magazyn z Lipska poszukuje osób bez znajomości języka lub z jego podstawą. Praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu, zbieraniu i pakowaniu produktów według zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 7,50 euro brutto plus dodatki

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac magazynowych.
  • Głównym obowiązkiem będzie komisjonowanie towarów z użyciem skanera elektronicznego, zbieranie i kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem, pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki.

Oczekujemy:

  • Obowiązkowo: doświadczenie zdobyte we wcześniejszej pracy przy komisjonowaniu
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność, punktualność, sumienność,
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • brak zastrzeżeń do pracy zmianowej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia na stałe
  • umowa na warunkach niemieckich
  • dodatki za pracę w weekendy lub dni świąteczne
  • zagwarantowane zamieszkanie
  • pracodawca oferuje dofinansowanie do posiłków ciepłych w pracy

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać wysyłając CV na adres: praca.niemcy@workservice.pl
W tytule prosimy zawrzeć numer ref.: KOM/LIPSK

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-skaner-2122479.html

ID ogłoszenia: 66552b2d912c77d2

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech magazyn komisjonowanie Lipsk bez znajomości języka”

  1. Jestemy zainteresowane podjeciem pracy na magazynie .Prosimy o kontakt na nr. 665-715-781 lub 665-830-967

  2. Angelika123 na 27 grudnia 2013 @ 21:45

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą, posiadam niezbędne doświadczenie w pracy na produkcji oraz pracy fizycznej za granicą (Włochy) Proszę o kontakt.

  3. Witam! Jestem zainteresowany mam doświadczenie w pracy na magazynie pracowałem prawie rok w magazynie norbert dentressangle w Holandii. Proszę o kontakt 792203092

  4. Witam,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Pracowałem wcześniej w Niemczech więc znam podstawy języka niemieckiego, posiadam własny samochód, mieszkam w woj lubuskim. Jestem osobą dyspozycyjną bez nałogów.

    Mój tel: 604422784
    Pozdrawiam

  5. Witam mam 32 lata pracowalem w Holandii firmie blooer zbieralem zamowienia na zestawie sluchawkowym potrafie pracowac w czybkim tempie nieraz pracowalem w systemie akordowym jesli gwarantuja panstwo minimum 40godz tygodniowo prosil bym o katakt jedynym problemem jest brak znajomosci jezyka 725-176-267 pozdrawiam