€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech malarz-monter regipsów w budownictwie Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aachen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 23:46

Szukamy pracownika do wykończeń w budownictwie. Zatrudnienie w firmie z Aachen przy malowaniu ścian i montowaniu regipsów. Praca w Niemczech przy wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany malarz/monter

Miejsce: Aachen

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Prace wykończeniowe polegające głównie na malowaniu/tapetowaniu ścian oraz montowaniu płyt gipsowo kartonowych.
  • Do zadań pracowników będzie należało wykonywanie innych prac pomocniczych

Oczekiwania:

  • koniecznie: dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy podobnych obowiązkach
  • sprawność manualna, spryt, precyzyjność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • możliwość podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • umowę z niemieckim pracodawcą na czas nieograniczony
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu- transport do Niemiec oraz poszukiwanie zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-w-budownictwie-malarz-monter-regipsow-aachen/

ID ogłoszenia: 102528ddbe3b4005

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech malarz-monter regipsów w budownictwie Aachen”

  1. witam jestem chętny do podjęcia pracy -jako monter k-g oraz malarz szpachlarz ,mam doswiadczenie , czytam projekty ,posiadam prawo jazdy kat b.

  2. Witam, Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Pracuję w Niemczech od 6 lat, wcześniej posiadałem własną firmę remontowo – budowlaną
    w Polsce.
    Posiadam prawo jazdy kat. B, oraz własny samochód. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. W firmie w której pracuje obecnie zajmuje się kładzeniem płyt kartonowo- gipsowych ,sufitów podwieszanych, kartonowych lub akustycznych, ścianek działowych oraz futryn. Doskonałe umiejętności interpersonalne : komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy, łatwość przystosowywania się, kreatywność. Docieplenie budynków i tynkowanie fasad,czytanie rysunku technicznego oraz planów.
    Dane kontaktowe:
    Nr tel: +4915145631373
    +48502378312