€ 1520 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech Monachium od zaraz bez języka na produkcji kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:27

Producent kanapek i wrapów z Monachium oferuje zatrudnienie dla Polaków od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji przy układaniu składników i zawijaniu wrapów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 1520 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie
  • układanie składników na kanapki
  • zawijanie wrapów
  • zadania będą wykonywane zgodnie z najwyższymi zasadami BHP

Oczekiwania:

  • szybkość we wdrażaniu się
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • uczciwość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • komunikatywność, otwartość, odwaga
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, sprawność manualna

Oferujemy:

  • na miejscu do dyspozycji pracownika jest zakwaterowanie odpłatne w wysokości 100 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie
  • pomoc w dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcja-kanapek/05/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 5965738c75919159

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech Monachium od zaraz bez języka na produkcji kanapek”

  1. MartaiPaulina na 16 maja 2016 @ 12:45

    Witamy!
    Jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy. Możemy rozpocząć pracę od 27 czerwca. Poza tym, że nie znamy języka spełniamy wszystkie oczekiwania.
    Prosimy o kontakt i czekamy na konkretną odpowiedź.
    Marta Krutul (tel. 668463185) i Paulina Banel (tel. 725043198).

  2. Witamy.Ja wraz z moim partnerem jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy .Prosimy o kontakt e-meil edyta1970

    Witamy
    Jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy .Mozemy podjac prace od Poniedzialku .Czekamy na odpowiedz.na e-mail edyta1970_70@o2.pl

    Edyta

  3. teresa.wojtys na 9 czerwca 2016 @ 14:26

    Witam, razem z synem jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail – teresa.wojtys@onet.pl