€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Monachium od zaraz pracownik lotniska bagażowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:09

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na lotnisku w Monachium. Zatrudnienie na stanowisku bagażowego do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem. Pracodawca szuka pracowników na stałe.

Stanowisko: Pracownik lotniska

Nr referencyjny: BKB/SWISSPORT/JULI

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • pracownik którego zatrudnimy zajmować się będzie obsługą bagaży – rozładunek, przeładunek, transport
  • praca polega również na podstawianiu urządzeń na płytę lotniska, która będzie służyła odprawie oraz jako środek transportu
  • współpraca z innymi pracownikami na lotnisku

Wymagania:

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub angielskiego na poziomie minimum B1
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe oraz liczne premie
  • zatrudnienie na stałe
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim
  • zorganizowane zamieszkanie
  • zarobki wypłacane są zawsze na czas w euro
  • możliwość szlifowania języka niemieckiego
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 711573904e5a7df6