€ 8-11 tyś PLN/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka dla tynkarza Burgdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:02

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla tynkarzy w mieście Burgdorf. Zatrudnienie w budownictwie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego – wymagane jest natomiast bezwzględnie doświadczenie.

Stanowisko: Tynkarz
Pensja: 8-11 tyś PLN miesięcznie brutto
Miejscowość: Burgdorf, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmować się będzie głównie kładzeniem tynków maszynowym agregatem
  • inne zadania budowlane zlecane na bieżąco przez kierownika prac

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do wykonywania tynków cementowych oraz gipsowych
  • praktyczna umiejętność obsługi aparatu tynkarskiego

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • odprowadzanie składek emerytalnych zdrowotnych, pielęgnacyjnych i od utraty pracy
  • zatrudnienie długoterminowe bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 004915168573320

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/tynkarz-3710191.html

ID ogłoszenia: 833591348de34dcb